Studio Tattoo 3rd eye

Najlepsze Studio w Mieście
Studio

Skład naszego zespołu

PAWEŁ

Inspiruje mnie tatuaż japoński – orientalny, jak również wszelkie tatuaże kolorowe o różnej tamatyce, głownie mocny kolor i kreska charakteryzują moje prace. Wykonuje projekty indywidualnie dla każdego klienta, prace autorskie, nie powielam prac innych artystów!! W studiu dostępne są fotografie wykonanych przeze mnie tatuaży, projekty, rysunki, również te, które nie są umieszczone na naszej stronie internetowej, a którymi możesz się zainspirować poszukując własnego pomysłu, jeżeli takowego nie posiadasz. W naszej pracy liczymy na dialog z klientem, nieszablonowe podejście do tatuażu, ciekawe tematy. W galerii można zobaczyć część moich prac, wszelkie opinie są zawsze mile widziane.

Od kilku lat biorę udział w międzynarodowych konwencjach tatuażu, jest to dla mnie zawsze owocnie spędzony czas, możliwość tatuowania w kręgu wspaniałych artystów, a co najważniejsze dalsze rozwijanie swoich umiejętności, co niezbędne jest w mojej profesji.

Marcin

Pracuje od kilku lat w studiu 3rd Eye, ukończył szkołę plastyczną, wykonuje głownie tatuaże czarno szare o szerokiej tematyce, są to oryginalne ciekawe prace, obrazy oraz szkice, próbka jego twórczości na naszej stronie i w studiu.

Doświadczone liczone w latach

15